×
Ürünler Sepete Eklendi
BLUEBLUE

BlueBlue SeaRide Mini 6GR LRF Jig Yem

242,12 TL 260,34 TL
Son 1 adet ürün kaldı!
Kategoriler : LRF Yemleri
Marka : BLUEBLUE
Stok Kodu : TB-BBSRMJ6GR
Stok Adeti : 1
Havale : 12.11₺ (%5 havale indirimi)


1000₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Kargo

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (1)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %5 İndirim

BlueBlue SeaRide Mini 6GR LRF Jig Yem

Searide Mini tuzlu su hem de tatlı su balıkçılığı için tasarlanmıştır. Benzersiz dikey düşme hareketleri ile avcı balıkların ilgisini çekmektedir.
Gramlarına göre Lrf avında,atçek spin avında,lightspin avında ve tekneden slowjig avlarında kullanabilirsiniz.  Vücudun kendine özgü şekli nedeniyle, Searide Mini süper dikey düşme taklidi ile aksiyon alır. (darbe yemiş balık gibi) suyun içinde sağa sola dikey hareketlerle düşüş yapar; tıpkı daldan düşen sapı olan bir yaprak gibi.
dikey düşüşlerde misinanın baglı oldugu Halka - No:dan geriye ve geriden ileri doğru aksiyon alır  uzun ve aksak hareketler çizer  yani yarı baygın balığın kendine geliş sürecindeki aksiyonla birebirdir.
 & AKSİYONLAR &
DÜZ SARIM: Kuyruk hareketi ile gelir kuyruk kısmını saga sola atarak.
JERK: (KAMIŞ YATAY= KAMIŞLA ÇEKİP MAKİNA İLE ÇEKİLEN İPİ SARMA) Bu aksiyonda jig çekilen mesafeye doğru gelirken birden yönünü sağa veya sola doğru değiştirir.
SHORT JERK: Kamışla devamlı aksiyon vererek aynı zamanda makina ile hızlı bir şekilde sarıma devam etmek bu aksiyonda sahte aksak hareketlerle suyun hemen alt tarafından arada su uzerine çıkarak yemlenen kefal balığı aksiyonu yapar.
FREE FALL: SERBEST DÜŞÜŞ: Kamışı yukarı dogru kaldırıp aşşağı indirirken makina ile boşluk sarılarak yapılır bu aksiyon jigin suyun içinde yukarı cıkıp aşşağıya doğru dikey hareketle inmesini sağlar ve yarı baygın balık aksiyonu yapıp çevredeki avcı balıkların ilgisini arttırır.

Bu aksiyonlar  diğer avcı balıkların yaralanmış veya yarı baygın bir balığın daha kolay yem olarak gördüğünden en sakin avcı balığı dahi kendine çekmektedir.

Yaptığımız avlarda diğer jiglere oranla daha avcı olduğunu test etmiş bulunmaktayız.  SeaRide Mini: 1 asist iğne ve 1 üçlü iğne ile donatılmıştır.

%100 JAPON Teknolojisi ile tasarlanmıştır.
 

 
 
 
 

  Stok Kodu TB-BBSRMJ6GR
Barkod
EAN
Kategoriler LRF Yemleri
Markalar BLUEBLUE
Etiketler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap