Spiinx Cannon Ball Boyasız Mafsallı Jig Head Kurşunu (İğnesiz)

Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Spiinx Cannon Ball Boyasız Mafsallı Jig Head Kurşunu (İğnesiz)

 ·   Sahip olduğu balans sistemi sayesinde ağırlık merkezi jig headin alt tarafındadır. Bu sayede jig headle beraber kullanacağınız iğnenin ağız kısmı devamlı yukarıya baktığından ters dönmeden oluşabilecek takılmalar minimuma indirilmiştir.

·   Cannon Ball Jig Head Kurşunuyla kombinasyon yapacağınız iğneler suyun altında oynar iğne aksiyonu göstereceğinden silikon yeminize çok daha kolay canlı kurt aksiyonu verebilirsiniz. Ayrıca bir takılma durumunda sabit iğneli jig headlere karşın kurtulma oranı çok daha yüksek, iğne kırılma ihtimali çok daha düşüktür.

·   Balans sistemi sayesinde atış esnasında oluşan aerodinamik etkenler atış mesafenizi artırır. Bu sayede daha az kuvvetle daha uzak mesafe atışlar gerçekleştirebilirsiniz.

·   Ürün iğne içermeyip sadece jig head kurşunundan oluşmaktadır. Ortadaki telin sökülüp takılma özelliği sayesinde ister av öncesinde ister av esnasında istediğiniz boydaki delik iğne gözüne sahip veya offset iğnelerle kolayca değiştirebilir, istediğiniz gramajı istediğiniz iğne boyutuyla kullanabilirsiniz.

·   Ürün klipsle kullanılmalıdır. Aksi takdirde misinanız tel deliğinden geçerek olumsuz sonuçlar doğurabilir.

·   Light Rock Fishing ve Spinning avlarınızda kullanabilirsiniz.

·   Cannon Ball Jig Head'lerin kurşun kısmında gramajları yazmaktadır. Bu sayede av esnasında kolayca gramajları seçebilirsiniz.
·   Gramajlara göre paketteki ürün adedi değişmektedir. Paket içeriğindeki adet sayısını aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

·   Türkiye?de üretilmiştir.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-MU-71
MarkaSpiinx
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.