Shimano Vanquish FC 1000SSS PG LRF Olta Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir.

Shimano Vanquish FC 1000SSS PG LRF Olta Makinesi

Devir: 4.4
Rulman: 11+1
Ağırlık: 140gr
Sarım Hızı: 55cm
Drag Kuvveti: 3kg
Misina Sarım: 0.4pe-90m

Vanquish, Shimano Magnumlite felsefesinin saf somutlaşmış halidir. Japon titizliği ve hassasiyetiyle üretilmiştir ve en iyisini isteyenler için tasarlanmıştır.

Makaranın duyarlılığı ve pürüzsüzlüğü, onu levrek, alabalık ve lrf balıkçılık teknikleri için mükemmel kılar. Bununla birlikte, Vanquish, daha büyük 4000 ve 5000 boyutlarında kıyıda tuzlu su eğirme dahil olmak üzere birçok farklı teknik ve tür için kullanılabilir. Vanquish, her macerada kendinizden en iyi şekilde yararlanmanız için size rehberlik edecek. İlk deneyimleyeceğiniz şey, makaranın ağırlığı veya daha doğrusu olmamasıdır. Orta boy 3000'in ağırlığı yalnızca 170 gr - bu olağanüstü ve siz de bunu fark edeceksiniz.
Vanquish, UL balıkçılık alanında yeni kalite standartları belirliyor. Shimano, rakipsiz özelliklere sahip nihai bir hafif kurma mekanizması yaratmak için "Hafifliğin Ötesine" geçti. Ultra hafif makinelerin zirvesidir ve esasen STELLA'dan türetilen Shimano teknolojileriyle ağzına kadar doludur.

Vanquish'in hafifliği, Shimano'nun özel Ci4+ kompozit malzemesinin kapsamlı kullanımından gelir. Bu, sarım sırasında inanılmaz derecede düşük başlatma ataletine de katkıda bulunan Magnumlite Rotor'un eklenmesiyle geliştirilmiştir. Bu yavaş başlama ataleti, balık avlama inceliği ve UL teknikleri söz konusu olduğunda özellikle önemlidir. Bu teknikleri her zamankinden daha hassas bir şekilde balık tutabileceksiniz. Shimano, makinenin titiz hassasiyetini daha da artıran her bileşende oyunu sildi.

Diğer bir büyük avantaj ise InfinityDrive'ın eklenmesidir. Bu teknoloji, özellikle ağır yükler altında güçlü ancak hafif dönüş sağlar. Ekstrem durumlarda, o büyük olanı taktığınızda çok yardımcı olan sabit, tutarlı krank basıncını koruyabilirsiniz.

InfinityLoop'un eklenmesi, atış mesafesini önemli ölçüde artırır. Bu, süper hafif bir kurulumla bile çok uzaktaki o ilginç noktaya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. InfinityXross, X-Protect ve Anti-Twist Fin gibi diğer gelişmiş teknolojiler, bu makinenin olağanüstü teknik performansına daha fazla katkıda bulunur.

Ultra hafif olta takımlarınızda kalite ve performanstan taviz vermek istemiyorsanız aradığınız makine bu.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-5SF601B13
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4969363045225

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.