Shimano Twin Power SW C 4000 XG Spin Jig Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir.

Shimano Twin Power SW C4000XG Spin Jig Makinesi

Ağırlık: 350gr
Devir: 6.2;1
Rulman Sayısı: 9+1
Maksimum Drag: 11
Misina Kapasitesi (MM): 0.30-180,0.35-130
Bir Turda Misina Sarım: 101cm
Kol Uzunluğu: 6cm

Ürün Açıklaması
Yeni twin power sw, en zorlu tuzlu su balıkçılığının üstesinden gelir ve ona meydan okur. Twın power sw, shımano big game'in yıllara dayanan bilgi ve deneyimini alır, bunu rakipsiz mühendislikle birleştirir ve onu harika bir makarada sunar. Birçok kişi tarafından dünyanın en gelişmiş büyük oyun makarası olarak kabul edilen stella sw'de bulunan özelliklerin birçoğunu içeren twın power sw, büyük açık deniz av balıklarının amansız savaşlarıyla başa çıkma gücüne sahipken, balık tutmayı en üst düzeye çıkarmak için incelik ve inceliği korur. Performans ve keyif.

Hagan dişli
Muhteşem güç ve dayanıklılık sayesinde hagane gear, makaranın tam merkezindedir. Shımano, son teknolojilerin uygulanması yoluyla, bir makarayı ilk kullandığınızda hissedeceğiniz uzun kalıcı pürüzsüzlüğü ve keyfi tekrar yapar. Tahrik dişlisinin dişlerine hiçbir kesme işi uygulanmaz. Yüzeyin tamamı özel 3d tasarım ile dakika ayrıntılı olarak hesaplanır ve shımano'nun soğuk dövme teknolojisiyle şekillendirilir. Sonuç güvenilir direnç. Bu, shımano'nun dayanıklılık için tükenmeyen peygamberinin meyvesidir; dövme metalin gücü ve gücü, shımano makaralarının temel kavramını temsil etmeye devam ediyor.

X-Ship
X-Ship, artırılmış donanım dayanıklılığı sağlar. Pinyon dişlisini iki uçta yataklarla destekleyerek, pinyon dişlisi tahrik dişlisi ile hassas hizayı sağlar. Bu dişlilerin en ağır yükler altında aynı konumda kalacağı demektir. İlave fayda makara mili ile dişli arasındaki sürtünmenin ortadan kaldırılmasıdır. Bu, daha hafif yemler ile makaranın döküm performansını artıracak ve daha uzun yaymalara izin verecektir.

Hagane Gövde
Hagane gövde yüksek sertlikte metal makara gövdedir. Gövde sertlik ve darbe direnci gövde esnemelerini saniyede ortadan kaldırır. Sonuç, oltacıların hareketlerini doğrudan marş gücüne dönüştürür. Güçten gelen verimlilik.

X-Shield
X-shıeld & x-protect birleştirerek en zor koşullarda aşırı suya dayanıklılık sağlar

Infinite Drive
Yüksek kayar burç ana mili desteklediğinden pinyon dişlilerinin ana mil ile temas etmeyeceği "sonsuz sürüş". Yeni yapı ile ana milin kayma direnci önemli olarak azaltılmıştır.
Buna ilave olarak ana mil üzerindeki özel katlama kaplaması kayma direncini daha fazla azaltmaya yardımcı olur. Infınıtydrıve, konvansiyonel sistemle kıyasla tutamak dönme torkunu yaklaşık %30 keser ve makarayı daha güçlü hale getirir.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-TPSW4000XGC
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0022255241632

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.