Shimano Stella SW C 8000 PG Jig Olta Makinesi

Fiyat:
36.815,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Shimano Stella SW C 8000 PG Jig Olta Makinesi

Ağırlık: 625 gr
Devir: 4.9:1
Drag: 25 kg
Rulman Sayısı: 13+1
Bir Turda Sarım: 94 cm
Misina Kapasitesi (Pe): 3PE-410M / 4PE-300M / 5PE-250M
Kol Uzunluğu: 75cm

Amatör olta balıkçıları arasında bir efsanenin adıdır Stella. Bir nirvana noktasını temsil eder. Japon balık malzemeleri üreticisi Shimano?nun en üst segment olta makinesidir. Uzun yıllardır süren birikim sonucunda mühendislerin geliştirdiği tüm teknolojileri içinde barındırır. Makine ve mücadele performansı olarak zirvenin adı olarak bilinir. 2020 model Shimano Stella makine serisi daha hafif ve daha güçlü olarak tasarlandı ve özellikle tuzlu suya karşı tam korunaklı olarak üretildi. Stella serisi kafa boyutlarının yanı sıra devir hızları bakımından da 3 modele ayrılmıştır. Av stiliniz, avlak bölgeniz ve hedef balıklarınızı göz önünde bulundurarak size en uygun modelini seçebilirsiniz.

Infinity Drive
Yeni Stella SW, yüksek kayan bir burç ana mili desteklediğinden, iç pinyon dişlisinin ana mil ile temas etmediği 'Sonsuz Tahrik' kullanır. Bu yeni yapı ile ana milin kayma direnci önemli ölçüde azaltılmıştır.
Buna ek olarak, ana mil üzerindeki özel kaydırma kaplaması, kayma direncini daha da düşürmeye yardımcı olur. InfinityDrive, geleneksel sisteme kıyasla kol dönüş torkunu yaklaşık yüzde 30 azaltır ve makarayı daha güçlü hale getirir.

Heatsink Drag
Sürtünme tarafından üretilen ısının serbest bırakıldığı "Isı Emici Panel", ısıl sarkma nedeniyle sürtünme performansındaki herhangi bir düşüşü yaklaşık yüzde 50 oranında durdurur.
Makaraya ısı transferini engelleyen "Yalıtım Levhası", makara sıcaklıklarının yaklaşık yüzde 30 oranında artmasını engeller. Yeni sürükleme sisteminin evrimi hat üzerinde daha kolay ve her zamankinden daha kararlı. 10000, 14000 modellerinde bulunur.

X-Protect
X-Protect önceki modelde stoper yatağı koruması için geliştirilmiş ve üst düzey su yalıtımı sağlamıştı. Yeni Stella SW, misina makarası için de X-Protect kullanır ve su geçirmezlik performansını daha da artırır.Yeni yapı, hat makarasının içindeki rulmanları sert tuzlu su ortamından korur ve rulman dayanıklılığı geleneksel tasarımlardan on kat daha fazladır. Shimano tarafından yapılan karşılaştırma testleri sonucunda.

Hagane Gear
Hagane Dişli, Hassas Soğuk Dövme adı verilen benzersiz bir teknoloji ile ham metale yaklaşık 200 ton basınç uygulanarak üretilir.
Mikron hassasiyetle teslim edilir, kesme işlemi söz konusu değildir. Sert ve dayanıklı Hagane Gear, yüksek dayanıklılığa sahiptir ve düzgün bir şekilde sarma sağlar.

Hagane Body
Hagane Gövde şasisi oldukça sağlam alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Makaranın esnemesini, eğilmesini ve bozulmasını ortadan kaldırır ve içerideki dişlilerin birbirine geçmesini korur. Bu, daha yumuşak bir sarım sağlar.


X-Rigid Rotor
Alüminyum alaşımlı rotor gövdesinin kalınlığını detaylı 3D analizle doğrulayarak, güçlü rijitlik, yüksek dayanıklılık ve mükemmel dönüş dengesi oluşturulur. Güçlü sertliği sayesinde, X-Rigid Rotor, sürtünme gibi çeşitli parçaların etkinliğinin artmasına katkıda bulunur.

Silent Drive
Temel gövde tasarımından tahrik dişlisi, sonsuz mil, sonsuz mil pimi ve sonsuz mil dişlisi dahil aktarma organlarının en karmaşık parçalarına kadar her parça dikkatle gözden geçirilmiştir.
Sonuç olarak, en küçük boşluk boşlukları ve yalpalamalar en yüksek toleranslara kadar ortadan kaldırılmıştır. Sonuç olarak, yeni nesil ipeksi pürüzsüz kurma performansı ve bozulmamış sessizlik elde edildi.

X-Ship
Genişletilmiş bir tahrik dişlisine, pinyon ve tahrik dişlilerinin optimum konumlandırılmasına ve uçları yataklarla desteklenen pinyon dişlisinin iki noktalı desteğine ek olarak, tüm bu mekanizmalar sağlam dişli bağlantısı sağlar.
X-Ship sistemi, ağır yükler altında bile düzgün sarıma izin verir.

X-TOUGH DRAG
X-Tough Drag: Her bir sürükle pulu, sürtünmeye karşı yüksek dirençli metal veya karbondan oluşur. Makarayı hem üstten hem de alttan desteklemek, son derece dayanıklı ve istikrarlı sürükleme performansı anlamına gelir.
Rijit Destek Sürgüsü: Makarayı ana milin iki noktasından desteklemek ve makaranın içinde yataklamak, makara yalpalamasını ortadan kaldırır ve kararlı, pürüzsüz sürükleme işlevi sağlar.
Yeni Stella 10000, 8000 ve 14000 boyutları kesinlikle öncekiler kadar iyi olduklarını kanıtlayacak.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-STLSW8000PGC
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0022255223522

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.