Shimano Lunamis Spinning Inshore S96M 2,90m 7-35gr Jig 45gr Spin Olta Kamışı

Geçici olarak temin edilememektedir.

Shimano Lunamis Spinning Inshore S96M 2,90m 7-35gr Jig 45gr Spin Olta Kamışı

Boy: 290cm
Atar: 7 - 35 Plug / 45gr Jig
Ağırlık: 136gr
Kapalı Boy: 148.6cm

Direk olarak Japon pazarından gelen Shimano Lunamis Spin Kamış serisi Shimano markasının kıyıdan at çek tekniği için üretmiş olduğu en kaliteli spin kamış serisidir. Özellikle levrek avı hedeflenerek üretilmiş olan Shimano Lunamis serisi kamışlar Shimano'nun son teknolojik özelliklerini bünyesinde barındırırlar. Spiral X Core teknolojisi sayesinde inanılmaz hafif ve hassas bir kamış gövdesi elde edilmiş olup, Monocoque tutamak, Ci4+ makine yatağını yanı sıra Shimano X Guide ve Fuji Titanium SiC kombinasyonuna sahip misina kılavuz halkaları ile pek çok spincinin ilk tercihi olacak. Shimano Lunamis serisi sizleri bekliyor.

Spiral X

Shimano Spiral X gövde teknolojisine sahip kamışlar 3 katmanlı bir gövde yapısına sahiptir. Dikey fiberlerden oluşan gövde, iç katman ve dış katman. İç ve dış katmanlar bir araya gelerek gövdeyi diagonal olarak farklı yönlere saran bir karbon bant görevi görür. Bu karbon bant geleneksel yatay katmanın aksine ekstra ağırlık eklenmeden burulma sertliği ve sağlamlık elde edilmesini olanak tanır. Bu sayede oluşan enerji hem atış esnasında hem de balıkla mücadele esnasında daha verimli kullanılır.

Hi-Power X

Hi power X gövde yapısı, gövdenin en dış katmanının çaprazlama karbon bantlar ile sarılarak tıpkı bir X harfi dizisi şekli alması ile oluşur. Karbon bantların genişliği, sarım açısı ve kamışın hangi bölümüne sarılacağı farklı balık türlerine göre özel olarak ayarlanır. Bu sayede olta kamışı üzerinde mükemmel kontrole sahip olup her türlü aksiyonu kolayca elde edebiliriz.

Nano

Shimano Nano carbon teknolojisi gövde üretiminde kullanılan Nano carbon katmanlar standart karbonlara oranla %35 daha güçlü ve %15 oranında daha hafiftir. Bu sayede kamışın toplam ağırlığı azalırken, sağlamlığı ve yapılan manevraları tepkimesi artar.

Carbon Monocoque

Shimano karbon monokok tutamak kamışa entegre şekilde üretilen oyuk bir sap tutamağını ifade eder. Bu teknoloji sayesinde tutamağa EVA veya Mantar gibi ekstra dış katmanlar sarılmaksızın konforlu bir tutamak elde edilir. Kamışın toplam ağırlığını azaltmanın yanı sıra en önemli özelliği hassaslığı %130 oranında arttırmasıdır. Bu sayede oltanın ucunda ki en ufak hareketliliği dahi kolayca hissedersiniz.

CI4+ Prefection Seat XT

Ergonomik ve hafif CI4+ makine yatağı balık avı esnasında en iyi konforu ve kavramayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Japonya Pazarının en çok tercih edilen kamışı olan lunamis serisini tavsiye ediyoruz.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-20LUNAMISS96M
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4969363395771

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.