Shimano Lunamis Inshore 2,59m 8'6

Geçici olarak temin edilememektedir.

Shimano Lunamis Inshore 2,59m 8'6" 7-35g 2pc Spin Olta Kamış

Boy: 259cm
Ağırlık: 124gr
Atar Aralığı: 7 - 35
Taşıma Uzunluğu: 133cm
Kılavuz Sayısı: 8
Kılavuz Tipi: SHIMANO / FUJI TITANIUM X GUIDE / FUJI TITANIUM SİC (TİP SECTİON)
Parça Hammadde: SPIRAL X CORE + HI POWER X + NANO PITCH + MUSCLE CARBON
Tutamak: CARBON MONOCOQUE
Makine Yatağı: SHIMANO CI4+

Ürün Açıklaması

Direk olarak Japon pazarından gelen Shimano Lunamis serisi Shimano markasının kıyıdan at çek tekniği için üretmiş olduğu en kaliteli spin kamış serisidir. Özellikle levrek avı hedeflenerek üretilmiş olan Shimano Lunamis serisi kamışlar Shimanonun son teknolojik özelliklerini bünyesinde barındırırlar. Spiral X Core teknolojisi sayesinde inanılmaz hafif ve hassas bir kamış gövdesi elde edilmiş olup, Monocoque tutamak, Ci4+ makine yatağını yanı sıra Shiimano X Guide ve Fuji Titanium SiC kombinasyonuna sahip misina kılavuz halkaları ile pek çok spincinin ilk tercihi olacak Shimano Lunamis serisi sizleri bekliyor

Tüm balıkçılık malzemeleri, kamp malzemeleri ve dalış malzemeleri siparişlerinizi evinizden çıkmadan, sadece bir kaç dakikanızı ayırarak Tonguç balıkçılık'tan  hızlı ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Hobileriniz bizim için değerli. Bu yüzden Shimano ve daha pek çok farklı markada yüz binlerce ürünü sizin beğeninize sunuyoruz. Favori hobiniz veya günlük aktivitelerinizden keyif almanız için olta kamışları kategorisindeki geniş ürün yelpazemizle Shimano Lunamis S96MH 2.90 Mt 10-45 Gr Spin Kamış ve benzer pek çok üründe en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Spiral X

Shimano Spiral X gövde teknolojisine sahip kamşlar 3 katmanlı bir gövde yapısına sahiptir. Dikey fiberlerden oluşan gövde, iç katman ve dış katman. İç ve dış katmanlar bir araya gelerek gövdeyi diagonal olarak farklı yönlere saran bir karbon bant görevi görür. Bu karbon bant geleneksel yatay katmanın aksine ekstra ağırlık eklenmeden burulma sertliği ve sağlamlık elde edilmesini olanak tanır. Bu sayede oluşan enerji hem atış esnasında hem de balıkla mücadele esnasında daha verimli kullanılır.

Hi-Power X

Hi power X gövde yapısı, gövdenin en dış katmanının çaprazlama karbon bantlar ile sarılarak tıpkı bir X harfi dizisi şekli alması ile oluşur. Karbon batların genişliği, sarım açısı ve kamışın hangi bölümüne sarılacağı farklı balık türlerine göre özel olarak ayarlanır. Bu sayede olta kamışı üzerinde mükemmel kontrole sahip olup her türlü aksiyonu kolayca elde edebiliriz.

Nano

Shimano Nano carbon teknolojisi gövde üretiminde kullanılan Nano carbon katmanlar standart karbonlara oranla %35 daha güçlü ve %15 oranında daha hafiftir. Bu sayede kamışın toplam ağırlığı azalırken, sağlamlığı ve yapılan manevraları tepkimesi artar.

Carbon Monocoque

Shimano karbon monokok tutamak kamışa entegre şekilde üretilen oyuk bir sap tutamağını ifade eder. Bu teknoloji sayesinmde tutamağa EVA veya Mantar gibi ekstra dış katmanlar sarılmaksızın konforlu bir tutamak elde edilir. Kamışın toplam ağırlığını azaltmanın yanı sıra en önemli özelliği hassaslığı %130 oranında arttırmasıdır. Bu sayede oltanın ucundu ki en ufak hareketliliği dahi kolayca hissedersiniz.

CI4+ Prefection Seat XT

Ergonomik ve hafif CI4+ makine yatağı balık avı esnasında en iyi konforu ve kavramayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-20LUNAMISS86M
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4969363395757

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.