Shimano Lesath Spinning Sea Trout 2.89m 7 - 35gr Spin olta Kamışı

Fiyat:
26.195,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Shimano Lesath Spinning Sea Trout 2.89m 7 - 35gr Spin olta Kamışı

Boy: 289cm
Ağırlık: 136gr
Atar: 7 - 35gr
Kapalı Boy: 148.3cm
Kılavuzlar: Fuji Stainless Steel Fazlite Kılavuz
Makine Yatağı: VSS Type
Kılavuzlar: Fuji Titanium SIC K-Type

Lesath Deniz Alabalığı, Shimano'nun bugüne kadar ürettiği en gelişmiş Deniz Alabalığı kamış serisidir ve ödün vermeden tasarlanmıştır. Orta derecede hızlı hareket, özellikle Shimano'nun Stella ve TwinPower gibi en iyi dönen makaralarıyla birlikte kullanıldığında çok çeşitli yem boyutlarını dikkate değer mesafelere fırlatır ve hafif yapı ve denge, büyük su kütlelerinde sert balık avlarken yorgunluğu minimumda tutar.
Eğer ciddi bir Deniz Alabalığı avcısıysanız, Deniz Alabalığı avcılığının özveri, olumlu bir 'her şeyi fetheden' tutum ve yeteneğinize uygun en iyi mücadele gerektiren zorlu bir mücadele olduğunu zaten bileceksiniz. Lesath Deniz Alabalığı serisini sizin için tasarladık. Bir tanesini aldığınızda, elinizin ve kolunuzun doğal bir uzantısı haline gelen ince gövdede kullanılan yüksek teknolojili karbonun faydalarını hemen fark edecek ve takdir edeceksiniz. Bir tane attığınızda yemlerin ne kadar uzağa uçacağına şaşıracaksınız ve uzun mesafeden bile bir balık yakaladığınızda, en sığ sularda bile en agresif balıkları bile tereddütsüz bastıran mükemmel balık oynama performansından asla yorulmayacaksınız. yüzüyor.
Lesath Deniz Alabalığının müthiş performansı, Shimano'nun en gelişmiş karbon teknolojisinin birleşimiyle yaratılmıştır. Yüksek Modüllü Tam karbon ayrıca Spiral X Core, Hi-Power X ve Nanopitch teknolojisine sahiptir. Bu kombinasyon çapı ve ağırlığı azaltırken, her boyuttaki yemleri önemli mesafelerden delmek için gereken gücü ve hızı korur ve balıkları veya özel tutma noktalarını lazer benzeri bir doğrulukla gösterir.
Seride üç adet 2 parçalı model bulunmaktadır. Hepsinin uzunluğu 9 ft (2,74 m) ile 10 ft (3,05 m) arasındadır ve seçilen modele bağlı olarak 5 g'dan 35 g'a kadar hafif olan tüm Deniz Alabalığı yemlerini kapsayacak döküm ağırlıklarına sahiptir. Özel tasarımlı Shimano CI4+ makine yuvası, Karbon Monokok sap ve ultra hafif Fuji Titanyum SiC K-Tipi kılavuzlarla kusursuz bir şekilde uyum sağlayarak, diğerlerinin değerlendirileceği üst düzey referans noktası haline gelecek olan son derece teknik, ödün vermeyen kamışları tamamlıyor.

SPIRAL X CORE
Spiral X Core, Shimano'nun en yeni ve en gelişmiş kamış gövde yapı teknolojisidir. Spiral X karbon bant yapısını Toray Nanoalloy® teknolojisiyle entegre ederek, Spiral yüksek mukavemetli karbon bantı bu benzersiz ve patentli Spiral X yapısıyla birleştirir.

CARBON MONOCOQUE
Karbon Monokok kavrama, hafif ve yüksek hassasiyete sahip, en küçük titreşimi bile balıkçının eline aktaran, karbon kalıplı bir kavramadır. Carbon Monocoque Grip, geleneksel kamış saplarına kıyasla hassasiyeti %30 artırır ve ağırlığı azaltmak ve titreşim aktarımını iyileştirmek için arka sapın gereksiz kısımlarını ortadan kaldıran içi boş bir yapı kullanır.

HI-POWER X
Hi-Power X yapısı, çubuğun en dış katmanında bir dizi "X" şekli oluşturmak için çapraz olarak sarılmış karbon bant kullanır. Bandın genişliği, sarma açısı ve kamışın sarılacak kısmı hedef balık türüne göre ince ayarlıdır. Bu üretim süreci, Shimano'nun inşaat sırasında bu sargıları hassas eylemler, gelişmiş genel güç ve ilave bükülme direnci için ayarlamasına olanak tanır. Kısacası Hi-Power X yapısı, balıkçıya keskin ve net kamış kontrolü sağlar.

NANOPITCH
Shimano?s Nanopitch manufacturing method enables fine-pitch and high-precision wrapping of the molding tape during the blank baking process. Nanopitch technology tightens the tape to the extreme and provides uniform pressure, increasing the circularity of the rod and ultimately improving overall rod strength.

CI4+
CI4, geleneksel reçine malzemesinden daha hafif ve daha yüksek dayanıklılığa sahip, karbon fiberle güçlendirilmiş orijinal bir Shimano malzemesidir. CI4+, orijinal CI4 malzemesinin gelişmiş bir versiyonudur ve önceki modele göre 2,5 kat daha sağlamdır. CI4+ ile üretilen makara gövdeleri, rotorlar ve makara koltukları hafifliği ve sağlamlığı artırırken boyut ve ağırlık bakımından daha da azaltılmıştır.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-LESSTTG96M
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8717009873437

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.