Shimano Exsence Counterwake 120F Flash Boost 12cm 22gr Maket Balık

Fiyat:
1.020,00 TL
Havale / EFT:
969,00 TL
107,65 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Shimano Exsence Counterwake 120F Flash Boost 12cm 22gr Maket Balık

Tip: Yüzen (Floating)
Boy: 120mm
Ağırlık: 22gr
Dalma Derinliği: 60cm
İğne: 3 No / 2x
Atış Mesafesi: 61m (Ortalama)


Hem aksiyona hem de uçuş mesafesine ulaşmanın zorluğu.

Geleneksel dudaklı floating yemler hava direncine duyarlı bir gövde şekline sahiptir çünkü su yüzeyinin hemen altında hemen aksiyona geçecek şekilde yapılmıştır. Bu nedenle Counter Wake dudak şekline ve yüz tasarımına odaklanarak en iyi dengeyi arar. Düşük hava direncine sahip ince bir siluete sahip olmasına rağmen su yüzeyinin hemen altında çabuk bir şekilde aksiyon alan bir yemdir.

Ayrıca jet boost ile donatılarak rüzgardan kolaylıkla etkilenebilecek durumlarda bile uçuş mesafesi sabit kalır.

İnce bir siluetle sabit etkili bir uçuş mesafesi elde edebilmek için suyu tutan dudağın ve suya direnç gösteren yüzün tasarımı önemliydi. Counterwake, hem mesafeyi hem de aksiyonu elde etmek için dudak ve yüz genişliklerindeki farklılıkları yerinde inceleyerek en iyi dengeyi bulur.

Ayrıca bu nokta takip edilerek menzil kontrolünün performansı da iyileştirildi. Geri alma hızına ince ayar yapılarak, aynı yüzey katmanında bile alt akıntı dalgaları oluşturmak veya biraz dalmasına izin vererek çok çeşitli durumların üstesinden gelmeyi kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Dudak ve yüz tasarımını incelerken yemin çekme direncini kolayca hissedebilmek için yemin kullanışlılığına odaklandık. Özellikle yemin görülmesinin zor olduğu gece oyunlarında etkilidir ve çok yavaş geri alımlarda bile yemin hareket ettiğini hissetmeyi kolaylaştırır.

Ayrıca yem, akıştaki değişiklikleri kolaylıkla yakalayabildiği için , su akışındaki küçük değişiklikleri elinize iletecektir. Sarma hızına ince ayar yapmak daha kolaydır ve nehir akışını kullanan ve onu kumda tutan sürüklenme balıkçılığı gibi çok çeşitli kullanımlarla uyumludur. Zor şartlarda bile levreğe hassas bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

Yavaş sarma ve aksiyonu içeren karşı uyandırma, flaş güçlendirmenin etkisini en üst düzeye çıkarır. Drift balıkçılığı yönteminde sallanma hareketi vardır ancak levrek ısırmasını tetiklemek için tasarlanmış olan vücut içinde farklı bir yanıp sönme ritmi oluşur. Dolayısıyla karmaşık bir akışa sahip dalgalı bir suda, yemin doğal olarak farklı güçlü ve zayıf yönleri olacaktır. Yemin etkisi zayıfladığında bile parlama etkisi devam eder, bu nedenle her zaman ısırıkları çekmesi açısından benzersizdir.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-XM-112W
MarkaShimano
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.