Shimano Dialuna S86L-S 2,59m 8'6'' 3-21g 2pc Spin Olta Kamışı

Fiyat:
11.935,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Dialuna S86L-S 2,59m 8'6'' 3-21g 2pc Spin Olta Kamışı

Boy: 259cm
Kapalı Boy: 133cm
Ağırlık: 108gr
Atar Aralığı: 3-21
Parça Sayısı: 2

Açıklama

Yeni Dialuna Japon pazarı için özel olarak tasarlanmış, denizde kıyıdan at çek için üretimiş bir spin kamış serisidir. Yüksek teknolojiye sahip gövde yapısı sayesinde son derece güçlü, hassas ve hafif yapısı ile mükemmel bir tuzlu su at çek kamışıdır. Eğer uzak mesafelere kolayca atış yapabileceğiniz bir levrek kamışı arıyorsanız. yeni Dialuna serisi tam olarak aradığınız kamıştır. Yeni tasarım Spiral X, Hi-Power karbon ve muscle karbon gibi teknolojiler ve uçtan fast aksiyonu ile uzun mesafelere kolayca atış yapabilirsiniz. Fuji SiC-S misina halkaları, Ci4+ makine yatağı ve kaymaz Eva tutamak gibi pek çok önemli özellik bu kamış serisinde mevcuttur. (Taftec solid uç S86-L modelinde mevcuttur.)

Spiral X

Shimano Spiral X gövde teknolojisine sahip kamşlar 3 katmanlı bir gövde yapısına sahiptir. Dikey fiberlerden oluşan gövde, iç katman ve dış katman. İç ve dış katmanlar bir araya gelerek gövdeyi diagonal olarak farklı yönlere saran bir karbon bant görevi görür. Bu karbon bant geleneksel yatay katmanın aksine ekstra ağırlık eklenmeden burulma sertliği ve sağlamlık elde edilmesini olanak tanır. Bu sayede oluşan enerji hem atış esnasında hem de balıkla mücadele esnasında daha verimli kullanılır.

Hi-Power X

Hi power X gövde yapısı, gövdenin en dış katmanının çaprazlama karbon bantlar ile sarılarak tıpkı bir X harfi dizisi şekli alması ile oluşur. Karbon batların genişliği, sarım açısı ve kamışın hangi bölümüne sarılacağı farklı balık türlerine göre özel olarak ayarlanır. Bu sayede olta kamışı üzerinde mükemmel kontrole sahip olup her türlü aksiyonu kolayca elde edebiliriz.

Taftec

Taftec uç Shimano?nun özel T-3500 fiber iplik yapısı ve yeterli miktarda reçine ile normal karbon malzemeden 250 kat daha güçlü, esnek ve dayanıklı bir kamış yapısı sağlanmıştır.

CI4+ Prefection Seat XT

Ergonomik ve hafif CI4+ makine yatağı balık avı esnasında en iyi konforu ve kavramayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Fuji sic

Silikon karbit günümüzde seramiğin almış olduğu en gelişmiş haldir. Fuji?nin üretmiş olduğu en sert ve dayanıklı halkalardır. İp misina kullanacakların kamış satın alırken mutlaka dikkat etmesi gereken bir özelliktir.

Diğer Özellikler
Stok KoduEJLRZ358
MarkaShimano
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4969363380258

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.