Fujin Dragon Polarize Güneş Gözlüğü

Geçici olarak temin edilememektedir.

Fujin Dragon Polarize Güneş Gözlüğü

Fujin Dragon Polarize Güneş Gözlüğü


UV-400 KORUMASI
Fujin Güneş Gözlükleri, gözlerinizi görünmez UV ışınlarından korur.
Hem kış hem de yaz aylarında UV ışınları hayatımızdadır, hava ister güneşli ister kapalı olsun bu ışınlar gözlerimiz ve göz çevremiz için zararlı olabilir. Bu yüzden UV korumalı güneş gözlük kullanmak daha sağlıkdır.
Görüş kalitenizi koruyabilmeniz için güneş gözlüklerimizin tamamında "UV karşıtı" bir bileşenle birlikte kullanılan polikarbonat kullanılmaktadır bu sayede sizleri güneşin UVA ve UVB adlı zararlı ışınlarına karşı koruruz.


POLARİZE CAMLAR
Doğa aktivitelerinizde özellikle denizde ve tatlı suda balık avında kullanmak için ideal!
Polarize camlar renkleri daha net algılamanızı sağlar, kontrastı ve derinliği artırır.
Rahatlık ve koruma sunan bu camlara ışık yalnızca tek açıdan gelir, polarize camlar yatay yüzeylerden (su, kar vb.) yansıyan ışınları da keserek parlamaya karşı da koruma sağlar.
Bu camların tek dezavantajı, ekranları (telefon...vb) okumanın zor olmasıdır, çünkü polarizasyon işlemi ekran parlaklık ışığını engeller.


PARLAKLIK
Camlar ISO 12312-1 standardına göre sınıflandırılır: Fujin Güneş Gözlükleri 3.Kategori camlara sahiptir.

1. kategori: Güneş ışığını azaltmak için hafif renkli cam.
2. kategori: Ortalama seviyedeki güneş ışığını azaltmak için orta seviyede renkli cam.
3. kategori: Deniz ve dağ gibi yüksek güneş ışığına sahip alanlarda ışığı azaltmak için koyu cam. Işınlar %82 - %92 oranında azaltılır.
4. kategori: Dağın zirvesi gibi çok yüksek güneş ışığına sahip alanlarda ışığı azaltmak için çok koyu cam. Işınlar %92 - %97 oranında azaltılır.


*BİLİNMESİ GEREKENLER
Doğadaki aktivitelerinizde, özellikle balık avlarında güneş gözlüğü kullanmak güneşin zararlı etkilerini indirgemenin yanı sıra gözlerinizi olası kazalardan
(sinek, böcek vb, balık avlarında kullanılan suni yemlerin atış esnasında göze verebilecek zararlar vb.) korumasına katkı sağlar. Bu yüzden hem yaz hem kış güneş gözlüğü kullanmanızı öneririz.
Camlarımız Bio bazlı Polyamid TR90 Bileşenidir. Hafifliğinin yanı sıra bu bileşen darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ancak en büyük dezavantajı kolay çizilebilir bir yapıda olmasıdır.
Yine de camlarınız çizilmiş olsa bile UV korumasında bir azalma olmaz, ayna etkisi yalnızca görüntü amaçlıdır.
Aynı durum gözlüklerimizin cam rengi için de geçerlidir.
Camlar ister gri, ister kahverengi ister renkli olsun, istediğiniz cam rengini seçebilirsiniz, bu sizi koruma seviyesinin değişeceği anlamına gelmez.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-FJN-DG
MarkaFujin
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.