Daiwa Exist G 22 LT 3000 D Spin Olta Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Daiwa Exist G 22 LT 3000 D Spin Olta Makinesi

Ağırlık: 180gr
Devir: 5.2;1
Rulman Sayısı: 12+1
Drag: 10kg
Misina Kapasitesi: 0,16mm / 190m
Sarım: 77cm

Kademeli Yeni Nesil ATD-L Drag
2 Mag Sealed ve 10 CRBB Dahil 12 + 2 Rulman
Magnezyum Monokok Çerçeve ve Karbon ZAION "Air Rotor"
Ultralight Alüminyum Air Rotor Makara
Çapraz Dönüşlerle Sarma
Tek Parça Alüminyumdan İşlenmiş, Sökülemez Ultra Hafif Kol

Airdrive Design ile makineniz duyduğunuz gibi kontrol edin!

Airdrive Design'ın bu yeni teknolojik konsepti, yeni bir çağın bu ilk sayfasını 22 EXIST ile açılıyor!

Bu yeni makinenin gelişimi, ürünü iki farklı birime ayırmaya dayanıyordu. Arka kısım olan çerçeve, sağlamlık ve güvenilirlik için gerekli olan Monocoque ve Tough Digigear teknolojilerinin piyasaya sürülmesinden bu yana Daiwa tarafından hakim olunan bilgi birikimini kullanır. Makaranın ön kısmı tamamen elden geçirildi ve rotorun ana parçaları, sepet sapı, makara ve eksen etrafında Airdrive Tasarım konsepti oluşturuldu.

Rotorun şekli üzerinde yapılan çalışma olan Airdrive Rotor, makarayı hafifletir ve önceki versiyona göre dönme sürtünmesini %16 azaltırken makinenin direncini artırır.

Yeni 22 EXIST'te, kolun ve çeşitli bileşenlerinin tasarımı elden geçirildi. İçi boş kafa çapı %30 oranında küçültüldü, misina bağlantısını daha akıcı hale getirmek için açısı yeniden düzenlendi ve misinanın dağılımını daha iyi merkezlemek ve bükülmeyi sınırlamak için makaraya ek bir oluk takıldı (Twist Buster III) .

Airdrive Spool: Makara, tasarımının değerlendirilmesinde her zaman belirleyici bir unsurdur. Daiwa serisinin amiral gemisinin bu versiyonunda, makara daha hafiftir, misinanın eksene takılması riskini sınırlamak için altta bir omuz ile donatılmıştır ve fren sisteminin yeni bir evrimi olan ATD-L ile donatılmıştır.

Airdive Shaft: Kranktan gelen dikey dönme kuvveti, pinyon tarafından yatay bir kuvvete dönüştürülür. Pinyondan geçen eksen, bobinin salınımını destekler. Bu kısıtlama değişimleri çok önemlidir ve büyük bir sama düzgünlüğü elde etmek için bir mühendislik zorluğunu temsil eder.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-EXISTG22LT3000D
MarkaDaiwa
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
043178167359

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.