Daiwa Certate 24 (G) LT 3000D Spin Olta Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Daiwa Certate 24 (G) LT 3000D Spin Olta Makinesi

Ağırlık:225gr
Devir: 5.2;1
Rulman Sayısı: 10
Drag: 10kg
Misina Sarım: 77cm
Misina Kapasitesi: 0.33mm - 150m

MADE IN JAPAN

AIRDRIVE DESIGN
AIRDRIVE ROTOR (ZAION)
AIRDRIVE BAIL
AIRDRIVE SPOOL
AIRDRIVE SHAFT
LT LIGHT and TOUGH
MQ (AL. Body construction)
MAGSEALED (Pinion)
Al. machined TOUGH DIGIGEAR
ATD TYPE-L
Long Cast ABS
TWIST BUSTER 3
10 Ball Bearings (All CRBB)

Yeni 24 Certate LT, en yeni ve en yeni DAIWA teknolojisi olan Airdrive Design'ı içerir. Real Four konseptinin ve LT yapısının gelişimi, balık tutarken en üst düzeyde kontrol sağlar.

Airdrive Tasarımı, yeni nesil DAIWA olta makineleri için en son teknoloji konseptidir. 24 Certate, bu çığır açan tasarım konseptini makinenin ön ünitesine entegre eder ve maksimum güç ve dayanıklılıkla suni yem kontrolü ve kullanımda yeni boyutlar açar.

Alüminyumdan yapılmış tek parça MQ silindir gövdesi, dişli kutusu için kalıcı olarak burulmaya dayanıklı bir yataklama ve yük altında optimum güç aktarımı sunar. Nihai güç hedefiyle 24 Certate, önceki modelden daha güçlü ve dayanıklı olacak şekilde tasarlandı. CNC ile frezelenmiş dişli kutusu, tahrik tekerleğini daha da dayanıklı hale getiren ve kalıcı güç sağlayan özel bir yüzey işlemine tabi tutulur.

24 Certate'de yeni tasarım sayesinde krank taraflarından su girişi önceki modele göre daha da azaltılmıştır.

Airdrive braketinin yeni tasarımı, braket koluna takılma riskini azaltır ve özellikle yan rüzgarlarda önemli ölçüde daha kolay kullanım sunar. Özel hava tahrikli aks, dişli ünitesiyle birlikte son derece hafif bir çalıştırma direnci ve muazzam bir esnekliğe sahip ipeksi pürüzsüz bir çalışma sağlar.

Hava tahrikli rotor ve bunun sonucunda makinenin ön ünitesindeki azaltılmış ağırlık, dengeyi optimize eder ve daha iyi suni yem hissi sağlar.

Özel boşaltma kenarına sahip hafif hava tahrikli kafa, çok uzak atış mesafeleri sağlar ve ayrıca ön ünitedeki ağırlığı azaltır.

FC modelleri (Finesse Custom) daha küçük bir makara gövdesiyle tasarlanmıştır ve özellikle hafif kamışlar ve yemlerle balık tutmak için uygundur; optimum dengenin önemli olduğu durumlar için idealdir.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-CERG24SG3000D
MarkaDaiwa
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
043178179420

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.