Apia Seiryu Hyper 50gr Metal Jig Yem

Fiyat:
390,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
351,00 TL
Kazancınız 39,00 TL
Havale / EFT:
333,45 TL
37,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Apia Seiryu Hyper 50gr Metal Jig Yem

AT VE SAR !

Lrf veya light spin avlarında kullanılmak üzere üretilmiş bir yemdir. Özellikle standart lrf ekipmanları ile ulaşılamayan mesafelerde ki hedef balıkları yakalamak üzere dizayn edilmiştir. Düşerken yalpalaması ve aksiyon anında almış olduğu efekt ile oldukça avcı bir yem ortaya çıkarılmıştır. LRF veya light spin avları ile ilgilenen her hobidaşın çantasında olması gereken oldukça avcı ve süpriz avlara yol açabilen bir yemdir. Apia Seiryu Bits  3g / 6g /10g / 15 gr olan modelde ?
Kanca Tiz kanca 3g?#14 / 6g?#12 / 10g?#10
Ön kanca  Simli Asisist kanca bulunmaktadır
Arka Kanca 3 lü çarpma iğne mevcuttur ..                                                                                                                   Apia Seiryu Hyper  Jiglerde  20 gr 30 gr 40 gr ve 50 gr da ise  Alt ve üst kısımda bir adet  Asisit iğne bulunmaktadır   ..                                                                                                                                               Sadece fırlatma ve sarma özelliğini korurken, tabaklanmış balık, barracuda ve istavrit gibi küçük balıklar için kullanılabilecek boyut.
*Uçuş mesafesinden yararlanılarak solucan veya tıkaçlarla ulaşılamayan uzak noktalara yaklaşmak mümkündür.
* Kompakt ve hızlı hareketler, yavaş hareketlerden vazgeçen hedeflere karşı bile reaksiyon ısırmalarına neden olur.
*Düşerken, çırpınma hareketi ile birlikte yanıp sönmeyi bırakın ve kaya balığını yakalayın.
*Ön kanca, balıkları çekebilecek ve kancalama oranını arttıran bir ısırık işareti görevi görebilecek cicili bicili ile donatılmıştır.
 


jigler son yıllarda hafif oyunlarda giderek daha fazla rağbet görmeye başladı. Hafif bir jig kafa donanımına göre dökümü daha kolaydır ve sarma hissini elde etmek daha kolaydır. Aynı zamanda jiglere özgü olan yanıp sönme çekiciliğine de sahiptir. Bunu bir fişle karşılaştırmaya ne dersiniz? Jig head teçhizatıyla bazı ortak noktalara sahip olmasına rağmen, hızlı hareket, hem geri alma hem de düşme sırasında tepkisel ısırıklara neden olur. Kompakt siluet aynı zamanda hedefin sizden vazgeçmesini de zorlaştırır. Bu faydalarına rağmen balık tutmanın kolay olması muhtemelen bu kadar popüler olmasının nedenidir. Hafif oyunlara özgü, keyif almanın bir yolu. Bu "Seiryu BITS" aynı zamanda büyük kardeşinden sadece fırlatıp döndürerek iyi yüzme yeteneğini de miras almıştır. Ayrıca sahip olduğunuz mücadeleye göre seçebileceğiniz 3g, 6g ve 10g boyutlarında bir seri de bulunmaktadır. Elbette jig olduğundan düşmelerde kullanmak da etkilidir ancak öncelikle yakınınızdaki denize atmaktan çekinmeyin ve sarmayı deneyin. Hiçbir şey söylemeyen hedefin eğleneceği kesindir

Sadece fırlat ve yuvarla. Balıkçılığın yalnızca süper uzun bir atımdan sonra geri çekme ile mümkün olduğu, uzak atım için bir yem. Yavaştan hızlıya karşılık gelen kanat çırpma hareketi, hedefi sık sık kızarma etkileriyle cezbeder. Yüzeyde hızlı bir çekişle bile çıkması zor olan düz beşgen gövde, yem benzeri bir hareket oluşturur.

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-APSH50GR
MarkaApia
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.