Apia Foojin NEW RS Springer 88ML 264cm 3-32gr Spin Olta Kamışı

Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Apia Foojin RS Springer 88ML 264cm 3-32gr Spin Olta Kamışı

Boy: 264cm
Ağırlık: 140gr
Atar: 3- 32gr
Misina (Pe): #2-5
Kılavuzlar: Fuji Stainless steel frame SiC-S
Material: TORAYCA® T1100G/M40J/T800S/ NANOALLOY®technology
Bağlantı: Parallel (NANO JOINT )
Makine Yatağı: Kilitlemeli

Derin koylar için özel olarak üretilmiş bir modeldir. Hafif yemlerden 32 gr a kadar yemlere oldukça iyi uyum sağlayan, su üstü avcılığından, sert jerkler ile hedef balıkları kandırabileceğiniz, nehir, güçlü akıntılı meralar ve liman içi avlar gibi balıkçılıkta çok yönlü bir kamıştır.

Teknoloji


2021 yılında ``inovasyon'' olarak adlandırılması gereken bir yenileme geçiren Foojin'Z'',
TORAYCA® 3. nesil karbon ``T1100G'' ve ``M40X''ile şimdiye kadar üretilen tüm kamışları geride bırakrı. Kamışın performansı yeni nesil karbon teknolojisiyle doğruda alakalıdır

Torayca
Foojin'RS'nin başlıca özellikleri "keskinlik" ve "esnekliktir". Birbirine zıt bu iki özelliği hiç olmadığı kadar üst düzeyde birleştiren bir gövde ortaya çıkardık
"Keskinlik" doğrudan "güçlü itme kuvveti = uçuş mesafesi" ile bağlantılıdır.
"Esnekliğin" getirdiği şey, "takip edilebilirlik = vuruşları tolere etme yeteneği" ve "bükülme kolaylığı = az girdi ile MAX'a yakın uçuş mesafesi".
Foojin'RS, her ikisini de benzeri görülmemiş bir düzeyde başarır. Bunu mümkün kılan, TORAYCA® 3. nesil karbon ?M40X? ve ?T1100G?nin varlığıdır. Karbon malzemeler, yüksek elastik modüle ve birinci sınıf mukavemete sahip karbon fiberin esneklik sağlayan "NANO ALLOY" teknolojisi ile birleştirilmesiyle geliştirilmiştir.
İlk olarak Foojin'Z 5. Nesil'de kullanılan bu yeni malzeme, Foojin'RS'de de kullanılmıştır

Nano Joint Birleşme Noktası
Apia'nın geliştirdiği yeni bağlantı sistemi "NANO JOINT", 2 parçalı kamışların zayıf noktası olan bağlantı gerilimini ortadan kaldırır. Bağlantı parçasında NANO ALLOY® teknolojisini benimseyerek, mümkün olduğunca tek parçaya yakın bir bükülme elde ettik. Ek olarak, birleşme noktası, balık tutarken gevşememesi için 2 ila 5/1000 mm'lik ultra yüksek hassasiyetli cilalama ile bitirilir.

Tutamak
Foojin'RS'ye takılan "APIA avuç içi tutacağı", kavrarken avuç içi ile EVA malzemesi arasında boşluk kalmayacak şekilde tasarlanmış bir tutamaktır. Sırtı hafifçe kaldırarak iyi bir uyum elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, makaralı koltuk başlığı, parmak uçlarınıza sağlam bir hassasiyet ileten bir büzülme kauçuk malzeme kullanır.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduTB-SPRINGER88ML
MarkaApia
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4582509424793

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.