Apia Foojin NEW RS Barbarian C90MH+ 274cm 20-70 gr Tetikli Spin Olta Kamışı

Fiyat:
18.581,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
16.722,90 TL
Kazancınız 1.858,10 TL
Havale / EFT:
15.886,76 TL
1.764,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Apia Foojin NEW RS Barbarian C90MH+ 274cm 20-70gr Tetikli Spin Olta Kamışı

Boy: 274cm
Ağırlık: 190gr
Atar: 20- 70gr
Misina (Pe): #2-5
Kılavuzlar: Fuji Stainless steel frame SiC-S
Material: TORAYCA® T1100G/M40J/T800S/ NANOALLOY®technology
Bağlantı: Parallel (NANO JOINT )
Makine Yatağı: Kilitlemeli

Sonbahar da başlayan iri levrek sezonu için en iyi modeldir ve gerçek potansiyelini güçlü akan nehir veya akıntılar ya da büyük dalgalı denizler gibi zorlu durumlarda ve yapılarla yoğun güç savaşlarının gerekli olduğu noktalarda gösterir. Gövde güçlü ve esnektir, balığın hareketini takip eder ve asla ani boşluklar oluşmaz. Aynı zamanda olağanüstü bir atım performansına sahiptir ve en iyi performansı 20 - 50gr arası yemler ile gösterir.

Teknoloji


2021 yılında ``inovasyon'' olarak adlandırılması gereken bir yenileme geçiren Foojin'Z'',
TORAYCA® 3. nesil karbon ``T1100G'' ve ``M40X''ile şimdiye kadar üretilen tüm kamışları geride bırakrı. Kamışın performansı yeni nesil karbon teknolojisiyle doğruda alakalıdır

Torayca
Foojin'RS'nin başlıca özellikleri "keskinlik" ve "esnekliktir". Birbirine zıt bu iki özelliği hiç olmadığı kadar üst düzeyde birleştiren bir gövde ortaya çıkardık
"Keskinlik" doğrudan "güçlü itme kuvveti = uçuş mesafesi" ile bağlantılıdır.
"Esnekliğin" getirdiği şey, "takip edilebilirlik = vuruşları tolere etme yeteneği" ve "bükülme kolaylığı = az girdi ile MAX'a yakın uçuş mesafesi".
Foojin'RS, her ikisini de benzeri görülmemiş bir düzeyde başarır. Bunu mümkün kılan, TORAYCA® 3. nesil karbon ?M40X? ve ?T1100G?nin varlığıdır. Karbon malzemeler, yüksek elastik modüle ve birinci sınıf mukavemete sahip karbon fiberin esneklik sağlayan "NANO ALLOY" teknolojisi ile birleştirilmesiyle geliştirilmiştir.
İlk olarak Foojin'Z 5. Nesil'de kullanılan bu yeni malzeme, Foojin'RS'de de kullanılmıştır

Nano Joint Birleşme Noktası
Apia'nın geliştirdiği yeni bağlantı sistemi "NANO JOINT", 2 parçalı kamışların zayıf noktası olan bağlantı gerilimini ortadan kaldırır. Bağlantı parçasında NANO ALLOY® teknolojisini benimseyerek, mümkün olduğunca tek parçaya yakın bir bükülme elde ettik. Ek olarak, birleşme noktası, balık tutarken gevşememesi için 2 ila 5/1000 mm'lik ultra yüksek hassasiyetli cilalama ile bitirilir.

Tutamak
Foojin'RS'ye takılan "APIA avuç içi tutacağı", kavrarken avuç içi ile EVA malzemesi arasında boşluk kalmayacak şekilde tasarlanmış bir tutamaktır. Sırtı hafifçe kaldırarak iyi bir uyum elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, makaralı koltuk başlığı, parmak uçlarınıza sağlam bir hassasiyet ileten bir büzülme kauçuk malzeme kullanır.

 

Teknik Özellikler
Spin Olta Kamışları40+ GR Spin Kamışlar
Diğer Özellikler
Stok KoduTB-BARBARIANC90MH
MarkaApia
Stok DurumuVar
4582509424878

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.